Поділ

Поділ – нижня частина Києва, дехто із старожилів його так і називає “нижнє місто”. Цей район зі стародавніх часів був місцем ремісників та річковиків. Про це свідчать назви вулиць та урочищ, які збереглися з часів Київської Русі: Щекавицька, Хорива, Борисоглібська, Гончарна, Дегтярна, Кожум’яцька та Воздвиженська на якій, доречі, знаходимося ми, бутік-готель Манна ))).

Розташований Поділ вздовж правого берега Дніпра та Київської гавані, попід горами: Старокиївською, Замковою, Щекавицею та Юрковицею. Центр Подолу – Контрактова площа. З Верхнього міста до нього ведуть декілька узвозів, а найпопулярніший – Андріївський є незмінною візитівкою міста – «Київським Монмартром».

За кількістю пам’ятників, що являють історичну цінність, меморіальних будинків та пам’яток архітектури Поділ займає провідне місце серед районів столиці. Тому дуже цікавою та пізнавальною є пішохідна екскурсія по Подолу, яка дає можливість побачити його головні риси, дізнатись про минуле та сучасне цього старовинного району Києва.

Вузенькі вулички з невеликими будівлями, таємничі романтичні дворики, храми різних епох і релігій – ось такі особливості цього чудового району.

Просмотров: 17Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все