Місця для відпочинку. Норвегія

Пост обновлен 22 апр. 2019 г.Лофотени

Лофотенські острови – мальовничий архіпелаг далеко на півночі Норвегії за Полярним колом. Десятки островів, гостроверхі гірські піки, численні озера і затоки, стрімкі фйорди і недоторкані білосніжні пляжі.

Скуштуйте традиційні страви з риби і морепродуктів, походіть по пляжам з білого піску і відвідайте музей вікінгів Лофотр. Здійснити подорож на материк в прибережний район Хельгеланд і на занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО архіпелаг Вега.


Красивая Норвегия
Норвегия
Осло

Осло назвали Європейською Зеленою Столицею 2019 року і входить у десятку кращих міст світу для відвідування в 2018 році за версією Lonely Planet. Саме тут розташований найпівнічніший у світі ресторан, відзначений трьома мішленівськими зірками.

Осло дуже компактний і вам практично не знадобиться громадський транспорт, щоб подивитися більшість цікавих місць.


Улица Осло
Осло

Тромсе

Відчуйте полярний драйв, прогулюючись затишними вулицями цього північного міста, яке називають “столицею Арктики”. Тут дуже жваве та культурне життя – від музичних фестивалів до інтерактивних музеїв, від красивих музеїв до гірськолижних курортів – у місті не заскучаєш!

Тромсе - найбільше місто Північної Норвегії. Він оточений прекрасною природою - милуватися крутими горами і синіми фіордами можна прямо з самого центру.


Гейрангер-фіорд

У кристально чисті сині води Гейрангер-фіорду, що розтягнувся на 15 кілометрів, з крутих схилів гір спадають мальовничі водоспади - "Сім сестер" і багато інших.

Тут на вас чекають тиша і спокій однієї з найбільших природних пам'яток Норвегії, яка включена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.


Берген

Берген - друге за величиною, а також за туристичною значимістю місто Норвегії. Місцеві делікатеси і найсвіжіші морепродукти вразять гурманів у саме серце, а жваве культурне життя не залишить байдужим жодного цінителя прекрасного.

Середньовічна ганзейская набережна Брюгген де вишикувалися в ряд чепурні кольорові будиночки, що включена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місто оточене сімома горами, а до прекрасних фіордів звідси рукою подати.Просмотров: 25Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все