Які фільми про готелі переглянути на вихідних?

Готель “Артеміда”

Hotel Artemis, 2018


Готель «Артеміда» - єдине у своєму роді місце, де будь-який злочинець може отримати термінову медичну допомогу. У готелі є все, але категорично заборонено зброю. Новий гість прибуває в «Артеміду» з чужим майном, а до зубів озброєний власник готовий порушити будь-які кордони та будь-які правила, щоб повернути своє. Брутальний готель, брутальна історія.

________________________________________________________________________

Джон Вік 2

John Wick: Chapter Two, 2017


В злочинному світі існує два непорушних правила: ніяких вбивств на території нью-йоркського готелю «Континенталь» і обов'язкове виконання кровної клятви. Схоже, що Джон Вік, засліплений помстою, готовий порушити відразу обидва заборони. Що тут ще сказати, шикарний фільм, шикарний готель.

_________________________________________________________________________

Молодість

Youth, 2015


У фешенебельному готелі біля підніжжя Альп, відпочивають два старих чоловіка - Фред і Мік. Вони дружать вже півстоліття, разом виросли і постаріли і самі не помітили, як це сталося. Прийшла пора підвести підсумки, зробити висновки, замислитися над сенсом життя.


_______________________________________________________________________

Чотири кімнати

Four Rooms, 1995


Напередодні Нового року Тед влаштовується коридорним в модний готель. Замість тихого і спокійного вечора він примудряється потрапити на шабаш відьом, взяти участь в дуже дивному парі, врятуватися від гніву гангстера, і ревнивого чоловіка. Чудовий фільм із купою голлівудських зірок.

________________________________________________________________________

Готель “Гранд Будапешт”

The Grand Budapest Hotel, 2014


Біженцю Зеро, можна сказати, пощастило: майже відразу прибувши в нову країну, він влаштовується портьє в фешенебельний готель «Гранд Будапешт». Більш того, під своє крило його бере легендарний консьєрж Месьє Густав, який може вирішити будь-яку проблему. Яскравий готель, яскравий фільм.

Просмотров: 103Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все