5 цікавих місць Києва

Київський водоспад


Місцезнаходження водоспаду - урочище Покол, доречі, відноситься до Голосіївського парку, між Лисою горою і Корчуватим. Частина урочища зайняли об'єкти ТЕЦ-5 - двокілометровий канал-охолоджувач води, що зв'язує ТЕЦ і Дніпро. Урочище включає в себе острів Галерний, який по суті є півостровом. Поруч знаходиться рибне господарство. Біля греблі, в місці зливу води в Дніпро і розташувався дивовижно красивий штучний водоспад, про існування якого мало хто знає.


Лиса гора


Незважаючи на всю містику і жах, які ходять навколо Лисої гори, місце досить цікаве і мальовниче. При бажанні можна відвідати підземні тунелі, подивитися на різні статуї і старовинні написи. Організувати сюди похід рекомендується любителям гострих відчуттів і неординарних явищ. Місце укутане рослинністю, численними деревами та чагарниками, через що є відмінні умови для прогулянок і відпочинку.


Галерея “Парсуна”


У галереї «Парсуна» зібрані незвичайні ляльки, виконані в різних напрямках і стилях. У ній можна зустріти велику кількість робіт майстрів з України, Білорусії, Голландії та Росії: Марини Руденко, Оксани Помазан, Тетяни Деревинський, Ірини Єлісєєвої, Анастасії Кравчук, Юрія Бородіна, Володимира Гвоздьова, Ірини Амосової (Україна), Анни Зуєвої, Ірини Горюнової, Івонн Фліпс (Голландія), Дмитра Кравцова та інші фахівці.

Інтер'єр галереї обставлений антикварними меблями і мальовничими картинами. Тут мешкають дуже різноманітні ляльки зроблені з вже класичного текстилю, а також порцеляни та інших матеріалів.


Сквер Гейдара Алієва


Парк імені Гейдара Алієва знаходиться на вулиці Глибочицькій, 24 недалеко від посольства Азербайджану. Був відкритий 25 квітня 2013 року в честь 90-річчя від Дня народження лідера Азербайджану.

Це місце неможливо не помітити. Сквер дивує своєю красою. Незвичайне архітектурне рішення, фонтан, який стікає по стіні, акуратні лавочки і багато різних рослин - все це відрізняється від звичайних київських парків.


Сад каміння


Якщо ви шукаєте цікаві місця Києва, досліджуєте місто і хочете побачити якомога більше затишних і красивих пам'яток, відвідайте Сад каменів. Він знаходиться на Оболонській набережній, і це - відмінний варіант для відпочинку закоханих, прогулянок з дітьми.

Сад каміння з'явився в рамках реконструкції парку Кіото. Проект розробив японський дизайнер Широ Накане. Він включає в себе сухе озеро, кам'яні містки, спеціальне підсвічування та декоративні рослини.

Просмотров: 77Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все