г. Киев, ул.Воздвиженская, 16 Б

Тел +38-066-410-12-22

Тел +38-044-224-70-71

e-mail: Info@manna-hotel.com

Координаты: 50.461345, 30.509595

Show More
 • Facebook
 • Instagram
 1. Готельний день починається о 14:00. в день прибуття і закінчується о 12:00 наступного дня. Якщо Ви не виїхали до 12:00 Вам необхідно сплатити ще один готельний день в повному обсязі. Гість повинин надати паспорт або водійські права для реєстрації. Готель може відмовити в реєстрації, якщо гість відмовляється надати документи що посвідчують його особу.

 2. Гість готелю не може здати номер третім особам, навіть якщо термін, за який гість заплатив.

 3. Особи, які не зареєструвались у готелі, можуть перебувати в номері готелю з 09:00 до 19:00. Особи, які перебувають у кімнаті після 19:00 повинні пройти реєстрацію та сплатити рахунок за готельні послуги в повному обсязі

 4. Готель може відмовити приймати гостей, які грубо порушили Правила готелю під час останнього перебування, завдавши шкоди майну готелю чи гостям або завдавши шкоди іншим гостям, працівникам готелю чи іншим особам, які перебували у готелі, або іншим чином порушили перебування інших гостей або функціонування готелю.

 5. Готель не приймає гостей, які подорожують з домашніми тваринами.

 6. Кожен гість надає свою згоду на обробку їх персональної інформації для цілей реєстрації та розміщення своїх даних у базі даних готелю відповідно до захисту персональних даних.

 7. Виходячи з кімнати гості повинні перевірити, чи закриті крани та чи правильно зачинені двері. Втрата картки номеру / ключа підлягає додатковій оплаті в розмірі 200,00 грн

 8. Гість готелю несе повну фінансову відповідальність за пошкодження або знищення устаткування, обладнання та технічних пристроїв готелю з їх вини або з вини відвідувачів та повинен відшкодувати збитки в повному обсязі, відповідно рахунку.

 9. Обігрівачі кімнат, електричні праски та інші подібні пристрої, що не входять до обладнання готельного номера, не допускаються до використання в приміщеннях через пожежну безпеку.

 10. Куріння в готельних номерах, коридорі, сходах, кухні, гардеробних та приймальні заборонено. Порушення заборони підлягає штрафу,що дорівнює 100 % вартості номера за добу.

 11. Особисті речі, залишені гостями в готельному номері після виїзду, будуть зберігатися в готелі 3 місяці

 12. Зверніть увагу, що в готелі є гвинтові сходи. Адміністрація готелю  закликає гостей бути надзвичайно обережними та уважними при пересуванні на гвинтових сходах. Керівництво міні-готелю не несе відповідальності у випадку аварій на сходах з гостями.

 

—  Name, Title