top of page
 1. У готелі діє два види тарифів: Standart і Non refundable. Умови тарифів: Standart - гість має заплатити передоплату за першу ніч у день бронювання, остаточний розрахунок за бронювання гість має оплатити в готелі під час заселення. Вартість за першу ніч не повертається в разі відмови від бронювання менше ніж за 3 доби до дати бронювання номера. Згідно з тарифом Non refundable гість оплачує повну вартість замовлення в день бронювання. Сплачена вартість замовлення, згідно з тарифом Non refundable, не повертається незалежно від дати відмови.

 2. Гість може оплатити послуги готелю готівковим платежем в готелі, безготівковим платежем на банківські реквізити, а також надати дані для оплати послуг віддалено (предавторизація коштів з банківської карти гостя) згідно з виставленим рахунком-фактурою. Надаючи дані банківських карт для оплати послуг готелю, гість дає згоду на списання вилученої плати згідно виставленого рахунку-фактури.

 3. При виїзді з номера гість зобов'язаний оплатити вартість усіх додаткових послуг, якими він скористався в готелі. У випадку виїзду без оплати, готель має право сплатити вартість неоплачених додаткових послуг шляхом передавторизації грошових коштів з наданої гостем банківської карти.

 4. Готельний день починається о 14:00 в день прибуття і закінчується о 12:00 наступного дня. Якщо Ви не виїхали о 12:00, Вам необхідно сплатити ще один готельний день у повному обсязі. Гість має надати паспорт або водійські права для реєстрації. Готель може відмовити в реєстрації, якщо гість відмовляється надати документи, що посвідчують його особу.

 5. Ранній заїзд до 9:00 оплачується в розмірі 100% вартості номера за добу за наявності вільного номерного фонду; ранній заїзд з 9:00 до 12:00 оплачується в розмірі 50% вартості номера за добу за наявності вільного номерного фонду; з 12:00 до 14:00 можливий безкоштовний ранній заїзд за наявності вільного номерного фонду.

 6. Гість готелю не може здати номер третім особам, навіть протягом оплаченого ним терміну перебування.

 7. Особи, які не зареєструвалися в готелі, можуть перебувати в номері готелю з 09:00 до 19:00. Особи, що перебувають у кімнаті після 19:00 мають пройти реєстрацію й оплатити рахунок за готельні послуги в повному обсязі. Рекомендуємо не запрошувати до свого номера малознайомих людей.

 8. Готель може відмовити у прийомі гостей, які грубо порушили Правила готелю під час останнього перебування, завдавши збитків майну готелю або гостям, або завдавши шкоди іншим гостям, працівникам готелю чи іншим особам, які перебували в готелі.

 9. Готель не приймає гостей, які подорожують з домашніми тваринами.

 10. Кожен гість готелю дає свою згоду на обробку персональних даних з метою реєстрації та розміщення своїх даних у базі даних готелю відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 № 2297-VI.

 11. Йдучи з кімнати, гості мають перевірити, чи закриті крани і чи правильно закриті двері. У разі втрати картки номера / ключа стягується додаткова оплата в розмірі 200,00 грн.

 12. Гість готелю несе повну фінансову відповідальність за пошкодження або знищення обладнання і технічних пристроїв готелю з їхньої вини чи з вини відвідувачів і має відшкодувати збитки в повному обсязі відповідно до рахунку.

 13. Під час заїзду не забудьте перевірити номер, у разі виявлення поломки або пошкодженого майна зверніться до адміністратора. В іншому випадку сума пошкодженого майна буде відшкодована з боку гостя при виїзді.

 14. Обігрівачі кімнат, електричні праски та інші подібні пристрої, що не входять в обладнання готельного номера, не допускаються до використання в приміщеннях через пожежну безпеку.

 15. Куріння в готельних номерах, коридорі, сходах, кухні, гардеробних і приймальні заборонено. Порушення заборони підлягає штрафу, що дорівнює 100% вартості номера.

 16. Сейф, який знаходитися в номері, безкоштовний. Рекомендуємо все цінні речі зберігати в сейфі. Адміністрація готелю не несе відповідальності за речі гостей.

 17. Особисті речі, залишені гостями в готельному номері після виїзду, будуть зберігатися в готелі протягом 1 місяця.

 18. Зверніть увагу, що в готелі є гвинтові сходи. Адміністрація готелю закликає гостей бути надзвичайно обережними та уважними при пересуванні на гвинтових сходах. Керівництво готелю не несе відповідальності в разі надзвичайних ситуацій, які можуть трапитися з гостями на сходах.

bottom of page